Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Pasowanie na Przedszkolaka i powitanie Jesieni.

 

Pasowanie na Przedszkolaka 

i powitanie Jesieni

 

2  października 2017 r. pozostanie na długo w pamięci dzieci z naszego Przedszkola i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

Dzieci wraz z rodzicami i nauczycielkami wyruszyły autokarem,  do Odporyszowa – do Centrum Siemacha – aby uczestniczyć w uroczystości .

Wspólne spotkanie rozpoczęło się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe . Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem.

 Następnie pani Karolina dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy otrzymał dyplomik pasowania  oraz książeczkę.

Tego dnia Przedszkolaki postanowiły przywitać Jesień w jej barwach. Kolejnym zadaniem od nowej pory roku było zaprezentowanie przygotowanych piosenek i wierszy o tematyce jesiennej. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały pyszne jabłuszka, śliwki i  gruszki, które jadły z dużym apetytem. Powitanie jesieni stało się świetną okazja do wspólnych zabaw rodziców i  dzieci naszego przedszkola. Przedszkolaki uczyły się jazdy konnej pod okiem instruktorów. Aktywnie spędzały czas na placu zabaw pod czujnym okiem nauczycieli i rodziców.

Tak miło powitana Jesień na pewno nie będzie smutna, nudna i zimna, ale piękna, barwna, ciepła i bogata w jesienne skarby!

 

 

 

Brak komentarzy

Zostaw Twój komentarz do

Do góry